Biuletyn

Fotel biurowy Sofotel Monaco czerwony

SOFOTEL Monaco czerwony
Data dostarczenia: 3-5 dni
499,00 (PLN)
429,00 (PLN)

Fotel biurowy Sofotel Monaco 02HB został zaprojektowany tak, aby z łatwością dopasować się do sylwetki korzystającej z niego osoby. Praktyczne rozwiązania techniczne w zakresie regulacji idą w parze z wysoką ergonomią fotela. Maksymalny komfort podczas siedzenia zapewnia wyprofilowane oparcie oraz wariant dynamicznego siedzenia możliwy dzięki mechanizmowi multiblock. Sofotel Monaco 02HB wizualnie nie odbiega od klasycznych standardów – prosta forma, przyjemne obicie z miękkiego materiału oraz harmonijny, niebieski kolor. Jednych inspiruje, innych uspokaja, na pewno jest łatwy do skomponowania na tle pozostałych elementów wyposażenia biura.

Sofotel to starannie wykonane fotele biurowe, które nie zawiodą swoich użytkowników. Oparcie wyprofilowane w części lędźwiowej doskonale oddaje naturalny kształt pleców, dzięki czemu może do nich ściśle przylegać. Tym samym wiele dolegliwości związanych z bólem może odejść w niepamięć. Wykorzystując dźwignię mechanizmu multiblock możliwe jest przeniesienie statycznego oparcie w wariant bujania oraz zablokowanie go w pozycji odchylonej.

Sofotel Monaco 02HB uzupełniono o komfortowy zagłówek z możliwością regulacji w zakresie góra-dół. Dzięki tej regulacji zadbanie o zdrową postawę ciała jest jeszcze prostsze. Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę jest miękkie i wygodne siedzisko, pozytywnie wpływające na warunki podczas pracy w pozycji siedzącej. Całość osadzona na stabilnej, pięcioramiennej podstawie z kółkami jezdnymi.

 

      Obicie siedziska
materiał
Obicie oparcia
materiał
Mechanizm
MULTIBLOCK 
odchylanie z funkcją blokowania w dowolnej pozycji
Regulacja siedziska
płynna zmiana wysokości
Zagłówek
tak
Regulacja zagłówka
wysokość i kąt
Regulacja oparcia
odchylanie z funkcją blokowania w dowolnej pozycji
Oparcie
wysokie
Podstawa
tworzywo
Podłokietniki
tworzywo
Kółka
podwójne
Kolor
czerwony