Biuletyn

Jeździk Bubble Go II Comfort - Smoby 412011

SMOBY 412011 Jeździk Bubble Go II Comfort
EAN: 3032164120116
Data dostarczenia: towar dostępny na zamówienie
Producent: Smoby
499,00 (PLN)

Jeździk wielofunkcyjny Bubble Go II Comfort rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki wielu akcesoriom, znajdującym się w zestawie, może pełnić kilka fantastycznych funkcji, wpływjących na rozwój fizyczny i koordynację ruchową Maluszków.

Najmłodsze dzieci (ok. 6 - 8 miesiąca) mogą używać autko jako jeździk, w którym dzięki stabilnej, mocnej rączce mogą być wożone przez rodziców. Są wtedy całkowicie bezpieczne dzięki opuszczanej obręczy i trzypunktowym pasom bezpieczeństwa. Regulowane oparcie fotela wraz z zagłówkiem zapewnia wygodną pozycję podczas jazdy. Podnóżek gwarantuje komfort małym stópkom, a dodatkowe akcesoria takie jak lusterka, czy wydająca dźwięki kierownica - urozmaicają dziecku zabawę.

Kiedy dziecku znudzi się już bierne siedzenie w autku (10 - 12 miesięcy), podnóżki można zdemontować, odczepić rączkę dla rodziców i zabawka zamienia się w idealny do nauki chodzenia chodzik. Pozostałe funkcje łazika - jeździka - powstały z myślą o dzieciach samodzielnie i pewnie poruszających się. Zabawę na każdym etapie rozwoju urozmaici kierownica wydająca dźwięki, zabawkowy telefon oraz pluszowy misaczek, który ma swoje specjalne miejsce w przedniej części pojazdu.

 

Parametry produktu:

Kod producenta 412011
Wymiary 108 x 66 x 86 cm
Wymiary opakowania 41 x 40 x 66,5 cm
Waga 8 kg
Efekty dźwiękowe Tak
Wiek Od 6 do 36 miesięcy