Biuletyn

Little Tikes Rowerek trójkołowy 4w1 Sports Edition 634369

Little Tikes Rowerek trójkołowy Sports Edition Trike - Pink / White
EAN: 050743634369
Data dostarczenia: 3-5 dni
Producent: Little Tikes
399,00 (PLN)

Little Tikes Sterowany Rączką Rowerek trójkołowy 4w1 Gumowe ciche Koła.

Trójkołowy Rowerek 4w1 firmy Little Tikes jest doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących komfort i najwyższą jakość.

Nowoczesny design, żywa i ładna kolorystyka, a także wiele praktycznych rozwiązań sprawią, że jazda na tym rowerku stanie się ulubionym zajęciem. Koła powlekane gumą, co niweluje hałas podczas jazdy oraz antypoślizgowe pedały i podnóżki dla mniejszych użytkowników pojazdu.
Z tyłu przy kole umieszczono hamulec, który zatrzyma rowerek na czas parkowania.
Trójkołowy Rowerek został wyposażony w pałąk z rączką do sterowania i ergonomicznymi uchwytami, co na pewno przyda się i usprawni prowadzenie pojazdu z najmłodszymi dziećmi.

Rączkę można regulować, a także odłączać od pojazdu.

Na pałąku znajduje się praktyczna torba na potrzebne drobiazgi oraz uchwyt na butelkę. Blokada skrętu kierownicy i "wolne koło" to kolejne zalety przy kierowaniu rowerkiem.

Regulowane pasy wkomponowane w siedzisko i obręcz zagwarantują dziecku bezpieczną podróż. Dodatkowo z tyłu pojazdu znajduje się pojemny koszyk na zabawki i inne drobiazgi.


Regulowany baldachim, można ustawiać w dowolny sposób, w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Chroni Twoje dziecko przed promieniami UV.
Funkcje rowerka zostały dostosowane do potrzeb i rozwoju dziecka.

1. Etap: (9+ miesięcy) dorosły prowadzi rowerek, a maluch bezpiecznie opiera stopki na podnóżkach, jest zapięty pasami i dodatkowo ochrania go plastikowa obręcz.
2. Etap: (12+ m-cy) rodzic prowadzi rowerek, a po złożeniu podnóżka, dziecko trzyma nóżki na pedałach, jednocześnie ucząc się samodzielnej jazdy.
3. Etap: (18+ m-cy), po demontażu obręczy, pozwala dziecku samodzielnie poruszać się na rowerku, korzystając jeszcze od czasu do czasu z pomocy dorosłego trzymającego pałąk.
4. Etap: (30 - 36 m-cy) - po demontażu pałąka dla dorosłego, pozwala maluchowi w pełni samodzielnie korzystać z pojazdu bez pomocy dorosłego.

 

Wymiary: 122 x 97 x 50cm
Wymiary opakowania: 60 x 40 x 23cm
Rowerek przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 23kgq