Biuletyn

SMOBY Kuchnia Bon Apetit czerwona 24134

SMOBY kuchnia Bon Apetit czerwona 24134
EAN: 3032160241341
Data dostarczenia: towar dostępny na zamówienie
Producent: Smoby
199,00 (PLN)

Kuchnia Bon Appetit Rouge Elect to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci, które chętnie naśladują zajęcia dorosłych i w bezpieczny sposób mogą bawić się w małych kucharzy. Nowoczesny design,a także ładna i żywa kolorystyka, to tylko niektóre cechy jakimi charakteryzuje się kuchnia Smoby Role Play Bon Appetit Elect.

Dziecko będzie mogło przygotować smaczny posiłek dla swoich misiaczków czy lalek, a nawet spotkać z koleżanką na ploteczki przy "kawce z ekspresu".
Na górnym blacie znajdziemy płytę z dwoma polami grzejnymi, po ustawieniu na nich garnuszka - nasz mistrz kuchni usłyszy odgłosy gotowania czy smażenia, dzięki czemu zabawa będzie bardzo realna!
Na blacie umieszczono również zlewozmywak, półkę na której możemy położyć naczynia, oraz pochłaniacz z "kominem" wyposażonym w ekspres do kawy, mikrofalówkę, na pochłaniaczu możemy zawiesić sztućce niezbędne do przygotowywania gorących potraw.

W zestawie znajduje się również lodówka i piekarnik z otwieranymi drzwiczkami, z boku kuchni umiejscowione są dwie dodatkowe półki.
Wśród akcesorii znajdują się: garnki, sztućce, kubki , talerze, pudełka z "żywnością",przypraw. Razem aż 17 akcesorii.

Wymiary produktu: 50 x 34 x 96 cm
Wymiary opakowania: 50 x 23 x 36 cm

Wiek: 3 lata+