Biuletyn

SMOBY Kuchnia Cook Master 24250

SMOBY kuchnia Cook Master 24250
EAN: 3032160242508
Data dostarczenia: towar dostępny na zamówienie
Producent: Smoby
399,00 (PLN)

Specjalnie dla wszystkich naszych małych kucharzy firma Smoby stworzyła tą wspaniałą rozkładaną kuchnię Mistrza z elementem modułowym umożliwiającym zabawę wszystkimi sprzętami.

Ta elektroniczna kuchnia posiada wszystko co potrzebne małej gospodyni...

Państwa dziecko będzie mogło przygotować smaczny posiłek dla swoich misiaczków czy lalek, a nawet spotkać z koleżanką na ploteczki przy ”kawce z ekspresu”.

Kuchnię można składać w zależności od tego ile miejsca ma zajmować. Dzięki takim rozwiązaniom przy kuchni może się bawić kilkoro dzieci jednocześnie.

Elektroniczna płyta grzejna z odgłosami gotowania i bardzo realistycznym płomieniem gazowym z funkcja mechaniczną. Przekręć "klikające" pokrętło, a płomienie pojawią się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


Ekspres do kawy espresso z kapsułkami w zestawie. Liczne schowki, w tym uchwyt na butelkę, wieszak na ręczniczek pozwolą zachować porządek w kąciku kuchennym Naszego maluszka.

Kuchnia wyposażona jest w piekarnik z otwieranymi drzwiczkami, otwieraną szafeczkęlodówkę imikrofalówkę.
Podobnie jak w prawdziwej kuchni, również i tutaj nie mogło zabraknąć zlewozmywaka.

Hitem jest prawdziwy dozownik lodu:  nacisnij przycisk a lód wypadnie do szklanki.

W zestawie znajdują się różnego typu akcesoria m.in. patelnia , rondelki, sztućce , talerzyki, kubeczki, artykuły spożywcze - w sumie 33 akcesoria.

Wymiary produktu: 110 x 99 x 34 cm
Wymiary opakowania: 74 x 65 x 26 cm

Wiek: 3 lata+